Liščata v Kařezu 28.4.2024

V sobotu vyrazilo jedenáct Liščat + Lea, Martin a Šárka na výlet do Kařezu. V Rokycanech naši společnost rozšířilo 13 benjamínků z Rokycan s pěti vedoucími. Po vystoupení na nádraží v Kařezu se skupina odebrala do místního lesa, aby prozkoumala partyzánský bunkr. Cestou si zahráli hru “Tramvaj”. Nejprve byl na obou stranách patrný stud, ten se však brzy setřel a naši benjamínci se promíchali a nalezli nová přátelství. Oběd se nesl v duchu opékání. Poté se všichni přesunuli do přilehlého lesa, který se proměnil v hřiště i ateliér architektů. Bylo to krásné, ale čas je neúprosný. Další přestávka s hrou na sebe nenechala dlouho čekat. Ve dvojicích si benjamínci zkusili zapamatovat předměty na vyznačené trase a také se proměnili ve veverky. Závod veverek, které se snaží umístit, co nejvíce hovínek do záchodu, měl velké ovace. Cestou do Kařezu probíhala hra “Indiáni”. Poslední přestávka celé skupiny byla pod sokolovnou v Kařezu. Zde někdo jen odpočíval, jiní hráli “Na jelena”. Kolikrát míč skončil v blízkém potoce jsme už ani nepočítali. Na nádraží jsme se pomalu a jistě začali loučit. Polovina skupiny vystoupila Rokycanech a Liščata pokračovala dál směr Ejpovice. Poslední přestup a hurá domů. Tak zase někdy příště, ahoj.