Pšenda

Jana Pšeničková

rádkyně Borůvek

Kontakt: jana.psenickova@omaharadnice.cz

Na skauta jsem začala chodit v první třídě do družiny Fialek. Od té doby stále skautuji a učím se nové věci (a že je pořád co se učit! :)). Takže to bude nějakých 17let.

S vedením jsem začínala u družiny světlušek Fialky, kde jsem se na něm částečně podílela se Šárkou. Od září 2020 vedu družinu skautek Borůvky.

Studuji na FDULS Západočeské univerzity v Plzni obor Design nábytku a interiéru.

Kromě výtvarné činnosti mám ráda také hudbu. Hraji na zobcovou flétnu a klávesy. Také se už pěkně dlouho snažím naučit hrát na kytaru, většinou ale vítězí prokrastinace. Někdy se najde čas i na nějaký ten sport nejčastěji kajak, v zimě lyžování třeba spojené s výstupem na skialpech. Také neodmítnu dobrou knihu či film.