Monča

Monika Vitoušová “Harpuš”

Zástupce vedoucího střediska, vedoucí oddílu skautů Jestřábi

Kontakt: monca@omaharadnice.cz; +420 721 153 372

V první třídě jsem začala chodit do skautské družiny v Přívěticích, když tam družina zanikla, přešla jsem díky spolužačce do Radnic… celkem už skautuju zhruba 23 let.

CCca 3 roky jsem společně s Luckou vedla družinu světlušek, od září 2014 jsem 2 roky vedla družinu vlčat Lví srdce. Po pauze, kdy jsem pouze občas zaskakovala, jsem se v roce 2019 vrátila ke družině Cvrčků a poté Fialek, kterou jsem v roce 2021 předala mladším vedoucím. Nyní mám na starost střediskový email a také zastávám několik oficiálních funkcí ve vedení střediska.

Do kolonky kvalifikace si mohu zapsat zdravotnický kurz „Zdravotník zotavovacích akcí“, dále čekatelskou zkoušku, kterou jsem absolvovala na čekatelském kurzu Zvostra!, vůdcovské zkoušky, které jsem v roce 2016 úspěšně složila na kurzu Nabosso a v roce 2019 jsem absolvovala střediskové minimum na kurzu Střep.

Aktuálně se věnuji především mateřským radostem…👶🏼